Zářivky Osram Dulux jsou moderní univerzální svítidla

Tato firma nabízí kompletní sortiment od základních součástí po elektronické předřadníky, řešení osvětlení i kompletní systémy svítidel. Zaručují bezpečí a efektivní využívání zdrojů.

Potřebujete spolehlivé světlo na schodiště, nebo vstupní prostory? Můžete se spolehnout na úspornou zářivku S 11W/827, která díky extrémně plochým a malým konstrukčním rozměrům patří mezi nejlepší. Její příkon je 11 W s napětím 91 V. Těší se osminásobné životnosti a 1/4 až 1/3 spotřeby elektrické energie oproti žárovkám se srovnatelným jasem. Její barevné verze lze použít jako dekoraci, či kreativní osvětlení.
žárovka.jpg

Do haly, kanceláří, nebo vstupních hal se hodí D 26W/827. Je ideální pro miniaturní svítidla, která mají malou vestavnou hloubku. Příkon je 26 W, napětí 105 V. Je o 1/4 až 1/5 úspornější než žárovky stejného jasu.

Nemějte z nich strach, , která splní požadavky i těch nejnáročnějších z vás.
Do obývacího pokoje, nebo kuchyně se dobře hodí D/E G24Q-3. Její příkon je 26W, napětí 220 -240V.
Další interiérovou zářivkou je D G24d-2. Je vhodná do obývacích pokojů, kuchyní a vůbec všude, kde se dlouhodobě svítí. Příkon má 18 W, napětí 220- 240 V.
Jestli hledáte světlo, které vám zútulní vaše oblíbené prostory, je tu právě pro vás G23/11,8. Tato zářivka s příkonem pouhých 11,8 W, vydává velmi příjemné světlo Lumilux studená bílá.
úspora energie.jpg
Řada Dulux S se vyznačuje především velmi dobrou kvalitou světla, extrémně plochou konstrukcí, skvělou údržbou a dlouhou provozní životností. Výborně slouží v kancelářích, hotelích i supermarketech. Má kolíkovou patici a jednu kroucenou trubici. Dulux S 5W/840 má příkon 5 W. Je vhodná pro použití s konvenčními předřadníky.
Pro vstupní prostory, foyery, kanceláře je vhodná D 10W/830, s příkonem 10 W s použitím konvenčních předřadníků.
Je ideální pro miniaturní svítidla a „downlight“ s malou vestavnou hloubkou. Nabízí teplé příjemné světlo včetně vynikajícího podání barev. Její životnost je osminásobná oproti žárovkám se stejným jasem.
Rozhodnete-li se pro kteroukoli zářivku firmy Osram, neprohloupíte. Budete svítit dlouhodobě bez potřeby výměny a moderními zářivkami.