Úvěr s ručením nemovitosti pro každého podnikatele i firmu

Jste podnikatel nebo firma? Postihla vás krize nebo jen máte finanční problémy? Dostali jste se do dluhů nebo dokonce až do exekucí? Potřebujete rychle sehnat peníze a můžete ručit nemovitostí? V takovém případě bude ideální zvolit hypotéku bez složitého dokládání příjmů.

Máte nízké příjmy? Nízké přiznání na konci roku, kvůli kterému vám v bance nechtějí půjčit peníze? Zachránit vás může hypotéka bez příjmu.

V případě této nebankovní hypotéky se jedná výhradně o podnikatelský úvěr, takže peníze musí jít rozhodně do podnikání. Ovšem můžete s nimi zaplatit cokoliv, co potřebujete. Výdaje, poplatky, exekuce, nákupy, splátky, mzdy, nedoplatky, faktury a mnoho a mnoho dalšího. Ručí se vždy nemovitostí a na jejím základě – odhadu, se vypočítá výše úvěru. Získat můžete až 70% z její hodnoty. Peníze se vyplácí ihned, například do 24 hodin. V případě velkého zájmu mohou být připsány na účet ještě týž den v podpisu smlouvy.

schůzka

U hypotéky bez doložení příjmů se nemusí složitě prokazovat příjmy. Proto tento způsob úvěru volí mnozí podnikatelé nebo firmy prioritně. Nečeká vás žádné složité dokládání dokladů. Tolerovat se dá právě i nízké přiznání, pokud prokážete, že máte na splácení.

Splátky mohou být rozloženy až do období nejdéle 40 let. Díky tomu mohou být opravdu nízké, které dokážete každý měsíc bez problémů splácet.

Problémem nejsou ani záznamy v registrech dlužníků. Záznamy se dají tolerovat.

Peníze v případě rychlého jednání, po domluvě, můžete mít i v den podpisu připsány na svém bankovním účtu.

Ve většině případů se posílají ihned, takže je máte do 24 hodin na svém účtu.

Financování může být nastaveno i na míru. Záleží samozřejmě na okolnostech. Rádi vyhovíme vašim požadavkům.

daně

Finance se dají použít i jako kontokorentní úvěr. To znamená, že budete platit pouze za peníze, které v daném období vyčerpáte.

Nastartujte znovu své podnikání, nenechejte ho v krizi, pokud můžete něco změnit. Je to tak jednoduché, vyřízení je online, velice rychle. Na tento druh úvěru může dosáhnout opravdu každý podnikatel, živnostník nebo firma. Podmínky se snažíme co nejvíce zjednodušit, aby to nebylo zbytečné papírování, ale rychlá, spolehlivá a profesionální půjčka.