Selfie, selfie všude!

Pokud jste tomuto trendu stále nepropadli, nebojte se odvázat. Vyfotit se s přáteli či z vysokého útesu pomocí selfie tyče či dlouhé ruky jednou za čas neuškodí, ba naopak posílí vztahy s vašimi blízkými a zanechá hezké vzpomínky. Pokud se chcete dozvědět nejčastější důvody proč tomu tak je, doporučujeme vám navštívit tento skvělý článek a informovat se o trendech kolujících nejen mezi ženami, ale převážně muži!
selfie v moři

Když pomineme selfie typu – ukážu, co mám – tak se dá z takového boomu prosperovat. Pod tímto pojmem si nemusíte nutně představit fotky s vyšpulenými ústy, ňadry či čímkoliv jiným. Občas, pokud nemáte nějakého fotografa po ruce, ho můžete zastoupit vy a selfie tyč.

Hit díky Hollywoodu

Jak se takovýto hit vlastně zrodil? Může za to fotografie pořízená v Hollywoodu, kdy se zhruba deset známých hvězd seskupilo, následně se vyblýsklo a hned tu máme celosvětový poprask a hit! Lidé se v mnoha ohledech inspirují známými herci, zpěváky a dalšími „hvězdičkami“. Takže prapůvod této srandy nalezneme v samotné USA.
selfie v horách

Co takhle selfie tyč?

Cestujete a nezvládáte pořídit pěkné fotky, na kterých své mamince dokážete, že jste tam opravdu byli? Selfie tyč je skvělým pomocníkem při takovýchto prekérních situacích. Když nemáte po ruce jiné turisty či nejste vlastníkem enormně dlouhé ruky, spolehněte se na onu tyč.  Mobilní telefon jednoduše „uchopí“, propojí malým kabelem a selfie mánie může začít! Malým tlačítkem na tyči pořídíte fotek kolik vám jen paměť telefonu poskytne.
selfie fotoaparátem

Propadli jste tomuto trendu po přečtení našeho článku? Či se naopak divíte, jak celou společnost napříč generacemi mohlo něco takového chytnout a bavit? Máte raději staré analogové fotoaparáty, jejichž kouzlo tkví v úplně jiném duchu? Každý má rád něco jiného, avšak trendy nás budou bombardovat pravidelně a stále. Upusťte od stereotypu a buďte pánem moderních a skvělých vychytávek.