Ozvláštněte svůj partnerský život

Konečně jste našli svou drahou a vysněnou polovičku a vše je dokonalé. Po čase však začínáte přicházet na věci, které vám na tom druhém vadí. Většinou jde o věci, kterých jsme si na počátku vztahu vůbec nevšimli. Téměř každý partnerský vztah projde dříve či později krizí, pokud ji však překonáme a poučíme se z ní, pak nás jen posílí. Jedním ze zabijáků vášně ve vztahu je stereotyp.

masážní lávové kameny

Občas je velice těžké mu předejít a to hlavně v dnešní uspěchané době, jež na nás všechny klade vysoké nároky. Potom může být velice těžké udělat si čas pouze sami pro sebe a věnovat se jeden druhému a rozvíjet tak partnerskou intimitu. Pokud jste se ocitli ve fázi, kdy je pro vás každý den stejný, nebojte se experimentovat a vyzkoušejte něco nového!

Nalezněte ztracenou jiskru

Do této fáze vztahu se dostane nejeden pár a ztráta vášně nemusí automaticky znamenat konec vztahu. Pro zlepšení situace je velmi důležité, aby úsilí vynakládaly obě strany. Nebojte se si s partnerem otevřeně promluvit o vašich touhách. Na počátku to může být těžké a pro někoho až trapné, ale věřte, že otevřenost jen prohloubí váš cit, jež mezi vámi je.

líbající se pár na pláži

Vyrazte společně na prodloužený welness víkend, kde si skvěle odpočinete a zrelaxujete. Někdy si postačí jen vymezit jeden či více dnů pouze sami pro sebe, kdy si budete užívat jen jeden druhého.

Nebojte se experimentovat

Nudu ve vztahu nejlépe zažene tím, že vyzkoušíte společně něco nového. Neexistuje univerzální pravidlo, čím stereotyp ve vztahu rozbít, jelikož každý pár je naprosto unikátní a individuální jednotka. Pro někoho to může být milování na neobvyklých místech, některé ženy svým partnerům objednají stiptýz nebo jej pro svého muže sami předvedou. Oblíbenou variantou jsou rovněž erotické masáže pro páry, které mohou být skvělým zpestřením pro váš milostný a intimní život.