Oblečení pro miminka nejen do porodnice

Snad každá budoucí maminka má z počátku ze všeho obavy. Ty se ale po porodu promění na nekonečné moře lásky, něhy, pochopení, porozumění a na velkou životní změnu, kterou ale samozřejmě vnímáme pozitivně a jsme za ní vděční. Jenomže porodem to nekončí, ale právě začíná, protože budeme potřebovat spoustu doplňků. Už v těhotenství jistě intenzivně pátráte po kvalitních a příjemných materiálech na oblečení pro vaše budoucí dítko. Je potřeba dbát zvýšené opatrnosti, protože kůže miminek je opravdu jemná a proto bychom ji neměli vystavovat negativním projevům, proto je potřeba, aby každý oděv splňoval ty nejnáročnější předpoklady na výrobu, byl vyroben z těch nejkvalitnějších materiálů a splňoval i další zdravotní a hygienické předpoklady. Děsíte se toho, že takový oděv bude moc drahý? Toho se opravdu bát nemusíte, kvalita se dá najít i za mimořádně nízké ceny.

plyšák slon

Když se řekne oblečení pro miminka, hned z toho cítíte tu speciální vůni, ta je totiž identická, každá maminka ji hned na první přičichnutí pozná, protože se oblečení nepere s obyčejnou aviváží, ale používají se šetrné prací prostředky nejlépe na přírodní bázi, které pokožku nedráždí, nepoškozují a především na ni nezanechávají škodlivé neviditelné stopy. Každé miminko také znamená něžné doteky lásky od maminky vůči svému dítěti a tu nejjemnější bavlnu, která se při výrobě používá.

miminko

Kojenecké soupravy se hodí zejména do porodnice. Máte v nich vše, co k běžnému „provozu“ potřebujete. Pěti dílné, šesti dílné dokonce i sedmidílné soupravy jsou ideální. Obsahují body, bryndáčky, overaly, čepičky a spoustu dalšího. Navíc bývají sladěné do jedné barvy nebo do jednotného vzoru, takže to vypadá opravdu náramně. Za podobnou soupravu si nepřiplatíte o nic víc, než kdybyste pořizovali oděvy zvlášť, spíše naopak, takže se to opravdu vyplatí a vy alespoň máte jistotu, že budete mít vše, co potřebujete.

Nezapomeňte dokupovat některé věci zvlášť. Například trička či body je dobré mít ve více kusech, protože se velice rychle ušpiní a je potřeba je přeprat.