Léčivá síla Reiki

Historie této léčby je stará několik tisíc let. Využívána byla již ve starém Egyptě, kde pomocí ní léčili kněží. Všude kolem nás i v nás samotných proudí energie. I my sami jsme určitým druhem energie. Je energií, která pochází z universa a je schopna pomoci vyléčit fyzické nebo psychické blokády. Přikládáním rukou na jednotlivá místa se uvolňuje síla a čistí tělo od škodlivin. Je možno dokonce poslat ji na dálku někomu, kdo to potřebuje. Před tím, než začnete, poraďte se s Mistrem reiki.Léčba energií
Když jsme nemocní, odchází nám z těla energie, a právě tu potřebujeme doplnit. Díky reiki můžeme znovu získat to, co nám chybí, a dokonce se i uzdravit. Léčitel ovšem není lékař, a proto se pro diagnostiku obraťte na zkušeného lékaře, který vám v některých situacích může onoho léčitele doporučit. Je zcela na vás, zda se vydáte za alternativní léčbou, avšak existuje nespočet případů, kdy reiki opravdu pomohlo nebo zcela vyléčilo.
Při léčbě touto metodou se energie dostává k nejvíce oslabenému místu v těle a působí právě tam. Nemusíte se proto bát, že by se tedy rozproudila po okolí a kritickému místu se vyhnula.
Přináší úlevu, harmonizuje čakry, uvolňuje a mírní bolest.
Vyzkoušet si tuto metodu můžete i doma. Pohodlně se usaďte, nebo si lehněte a pár minut relaxujte. Poté začněte třít dlaněmi o sebe a pociťte teplo, které se vám rozproudí v rukách. Pak přiložte ruce na postižené místo a vnímejte, jak se z vašich rukou přesouvá jemná energie a postupně se dostává tam, kde je jí třeba.Minerály také léčí
Existují tři stupně – první, druhý a třetí, takzvaný mistrovský. Každý z nich se soustředí na něco trochu jiného, ale vám bude stačit stupeň první. Ten se zabývá právě léčením.
Reiki není jen pro lidi. Můžete tak pomoci svým chlupatým kamarádům, rostlinám, a dokonce můžete zbavit potraviny škodlivin. Má spoustu využití, a to je na tom skvělé. Tato alternativní metoda určitě stojí za vyzkoušení.