Křiklavě zelené sedací vaky oživí byt

Sedací vaky se prodávají již déle než padesát let, ale velký zájem veřejnosti o ně stoupl teprve v poslední době. Je to dáno inovacemi ve výrobě, resp. mnoha novými materiály potahů a také certifikovanými polystyrenovými kuličkami EPS, s nimiž se jedná o výrobek spolehlivý a hlavně nesmírně pohodlný. Zamilují si jej děti i dospělí v okamžiku, kdy se na pohodlné křeslo posadí, nebo spíše se po něm rozvalí. Dokáže přesně obejmout všechny vaše tvary bez ohledu na stavbu a velikost těla a tím umožní perfektní relaxaci a regeneraci všech svalových tkání.

Zelená barva

Mezi lidmi se opět nenápadně vytrácí barvy, můžete si toho povšimnout při porovnání výrobků textilního průmyslu, které se běžně prodávaly na konci osmdesátých let. Občas se sice mezi lidmi objeví nadšenci, propagátoři módní vlny, co se nebojí využít pestrých barev, ale jde spíše o výjimky, rebely a nekonformní osobnosti. Tito lidé nechtějí splynout s davem a toto nebezpečí dnes roste hlavně v průmyslovém odvětví nábytkářské výroby.

moderní sedací souprava

Stačí se rozhlédnout kolem sebe v kamenných prodejnách nebo si prohlédnout katalogy sedacích souprav, většina čalounění se vyrábí v šedé, tmavě modré, nebo dokonce v černé barvě. Výjimkou jsou některé výrobky krémové, bílé či okrové, ale pastelových barev je tu jako šafránu. Přitom jsou barvy tím základním, co nás oslovuje v přírodě. Jen si vybavte botanickou zahradu s mnoha květy, tam je pestrá plejáda barev od žluté přes růžovou až k fialové a samozřejmě hraje prim světle zelená barva olistění a stonků. A proč právě sedací vaky křiklavě zelené https://www.beanbag.cz/sedaci-vaky-duo-kriklave-zelene-cerne?

zelený list

Zelená uklidňuje, přináší uvolnění, z hlediska esoteriky jde o barvu srdeční čakry, zelená také upevňuje mezilidské vztahy, přináší radost, je osvěžující a z hlediska barevné teploty je neutrální – ani příliš teplá, ani studená. Je to ideální barva nejen do dětských pokojů, ale i do obývací místnosti. Dokáže vás výborně nabít energií a naladit vaše myšlenky pozitivním směrem.