Keto dieta? A proč ne?

KETONOVÁ DIETA? A PROČ NE!

V dnešní době se sousloví k e t o n o v á d i e t a skloňuje ve všech pádech a narazíte na ni snad na všech webových portálech nebo na vás vykukuje z časopisů, kde v se v častých reklamách na vás usmívají krásné a štíhlé slečny, jež dělají doslova této dietce tu pravou reklamu.

keto dieta

A můžeme vás ujistit, že se v žádném případě nejedná o klamavou reklamu, nýbrž že ketonová dieta vážně a zaručeně funguje.

Říkáte, že teorii hubnutí znáte, a přesto nehubnete?

Tvrdíte, že vzhledem k vašemu věku už hubnout prostě nemůžete a nebudete?

Že jste v přechodu, probíhají hormonální změny, zpomalil se váš metabolismus?

A s váhou prostě nehnete i kdybyste se zbláznili??

Tak právě pro vás je ketonová dieta Bmikalkulacka, která s vaším „zpomaleným metabolismem“ zaručeně zatočí. A vy najednou uvidíte, že hubnout je možné, i když jste hubnutí už mnohdy vzdali.

hubnutí štíhlá

Toto stravování, které se jindy nazývá – bílkovinová, nízkosacharidová anebo i ketogenní dieta – ty všechny jsou prakticky v zásadě stejné, protože všechny tyto dietky pracují na stejném základě. A to, nastartovat váš metabolismus a spalování tuků. A přitom stačí jen tak málo!

Dodržet přesně daný postup a po určitou dobu se stravovat tak, jak se stravovat máte, a to bez žádných výkyvů nebo nedodržování postupů. Zcela vynechte alkohol, možná v další fázi se budete moci odměnit sklenkou kvalitního bílého suchého vína, ale na to je v začátku ještě brzo. Vězte, že toto stravování nezakazuje žádná jídla, jen d o p o r u č u j e tak, aby hubnutí bylo snadné, rychlé a efektivní.

Vy můžete dokonce jíst i sladké, ale pouze takové mlsky, které jsou opět dovolené a vyrobené na základě ketogenního stravování. Takže, i kdybyste byli závislí na sladkém, právě tato dieta je přesně pro vás, protože počítá i s výtečnými mlsotami!