Kam s tím?


Známá Nerudovská otázka kam s tím je často noční můrou našich snů. Hlavně, když přeprava, logistika, nebo skladování čehokoli je naší hlavní pracovní činností. Nákladní automobily, sklady, výrobní prostory, či výrobní haly nejsou nafukovací a tak je potřeba efektivně a hlavně přehledně skladovat, zcela namístě. Ideální příležitostí, jak vše dokonale uspořádat a ještě udržet systém a řád byly, jsou a budou bezesporu palety. Pokud je na nich zboží dobře rozložené, opatřené folii a zapáskované, mohou se bez problémů stohovat i na sebe.
přepravní kontejnery
Samozřejmě tím pádem ušetříme nemálo tolik potřebného prostoru. Většinou se vyrábí v klasickém rozměru 120 x 80 mm a i laik ví, že se bavíme o takzvaném typu EURO. Všechny jsou vyrobeny tak, aby s nimi byla jednoduchá manipulace s vysokozdvižným vozíkem. Pokud jste se někdy ocitli ve velkoskladu, často se stohují i do velkých výšek.

Jen málokdo se bez nich obejde, jen málokdo dokáže svoje zboží, či výrobky expedovat bez jejich pomoci. Výrobců je samozřejmě mnoho, je i mnoho dodavatelů, ale ne každý Vám nabídne pružné a flexibilní služby na míru. My nabízíme moderní technologie ve zpracování, nabízíme různé druhy a typy. Vždy si přesně vyberete komponent, který se hodí na Vaše účely, zajistíte si dokonalou možnost, jak balit zboží rychle a efektivně. Vyrábíme palety buď ze dřeva, ale samozřejmě mohou být i plastové, nebo kovové.
kovové palety ve skladu
Můžete mít i atypické rozměry, která rádi vyrobíme na přání zákazníka. Jiný rozměr, jiný požadavek na celkové zatížení, to vše jsme schopni flexibilně splnit. Seznamte se s nabídkou, která se vždy hodí. Pořizujte komponenty dle svých představ, seznamte se i s jinými druhy, nebo typy, které zákazníkovi jinde nenabídnou. Proč donekonečna pronajímat, nebo přistavovat nové a nové skladové prostory, když můžete mít díky bytelným paletám vystaráno?