Co všechno víme o psychologovi Praha


U záleží na tom, jakého je jeho zaměření. Pokud je to psycholog, který je zaměřen na poradenství, pak vám obvykle nabídne posezení v křesle. Pokud je to spíše psycholog, který dělá vyšetření, zprávy a vy k němu jdete dělat testy, protože potřebujete psychologický posudek osobnosti, pak vás posadí k řádnému pracovnímu stolu.

Psycholog volí civilní obleÄení. Obvykle svůj odÄ›v pÅ™izpůsobuje vÄ›domÄ› Äi nevÄ›domÄ› typu klientů, se kterými pracuje. Pokud pracuje s mládeží z ulice i jeho odÄ›v je blízký jejich stylu.

Jsou však i, kteří jsou sami sebou a nechají k sobě přijít takové klienty, pro které jsou vhodní právě takoví, jací jsou.

Nu, samozÅ™ejmÄ›, že se vzdÄ›lávají v péÄi o psyché a vztahy, proto Ätou literaturu k tématu, která odpovídá i jeho zaměření. Jestli mají psychologové zájem a Äas Äíst i jinou literaturu je individuální. NÄ›kteří mají zájem o sci-fi, jiní o historické romány. Málokterý psycholog Äte horory.

Každému podle jeho chuti. Vzhledem k tomu, ževí, že tělo je chrámem duše, lze předpokládat, že o svou stravu dbá v rámci racionální výživy – jí tedy střídmě.