„TREBITSCH CZECH Single Malt Whisky Ⓡ, to je moje gusto …!“

Whisky, to je moje gusto,

bez whisky mám v srdci pusto …

Také vám v uších zní tato líbivá melodie z filmu „Limonádový Joe“? Tak, abyste neměli v srdci pusto a milujete whisku, máme pro vás úžasný tip na skvělý dárek, který můžete samozřejmě ochutnat i vy sami. Anebo ho darovat svým nejlepším přátelům.

A tím parádním dárkem je: TREBITSCH CZECH Single Malt Whisky

whisky pít

Jedná se o půllitrovou neošizenou čtyřicetiprocentní trebitsch whisky, a to dokonce vyrobenou v českých krajích z nejkvalitnějších surovin. Mezi které můžeme počítat světoznámý moravský slad, nesmí chybět prvotřídní kvalitní pramenitá voda a panenské dubové sudy – jak jinak! Jedno druhová sladová Whisky je z produkce TREBITSCH old town distillery vyrobená v moravském městě Třebíč z místních nejjakostnějších surovin. Místní dokonce vyrobili za pomoci zručných řemeslníků i své vlastní dubové sudy, kde tento lahodný nápoj v klidu zraje, a to nejméně po tři roky.

dubové sudy

Tajemstvím výtečné chuti je velmi jemné nakouření moravského ječného sladu rašelinou a ředění kvalitní pramenitou vodou, která je čirá a vyvěrá v čisté vysočanské přírodě.

Co ocení znalci a milovníci tohoto nápoje je to, že neobsahuje žádné konzervační látky, natož umělá sladidla, chemická barviva, ani žádné konzervační příměsi. A čím se vůbec může český výrobce pochlubit je to, že TREBITSCH Czech Single Malt Whisky 40 % získala jako první česká whisky mezinárodní certifikát k o š e r k v a l i t y!

Český výrobce nenechali nic náhodě a světlo světa spatřila úžasná, čistá a nádherně svěží jedno druhová sladová whisky s přirozenou střední sladkostí velice jemné a podmanivé chuti. Vaše chuťové pohárky nejdříve zachytí tóny travnaté louky provoněné vanilkou a karamelem. Postupně se rozezní filharmonie svěžích ovocných tónů a závěr symfonie patří příjemnému dozvuku hořké čokolády. Už jen nasucho polykáte? Nemusíte, stačí kliknout na ten správný údaj na webu a chuťový zážitek už můžete rozvíjet naplno se svými přáteli.